ul. Panny Marii 3/6, 87-100, Toruń, Polska
(+48) 605 573 344
biuro@adwokatkaminski.pl

Jakub Kaminski

Jakub Kamiński

Adwokat Jakub Kamiński zaprasza do zapoznania się z ofertą kancelarii prawnej.

Adwokat Jakub Kamiński od 2010 roku świadczy usługi prawne w Toruniu. W ramach kancelarii adwokackiej tworzy zespół prawników specjalizujących się w różnych dziedzinach prawa. Kancelaria skupia się na świadczeniu usług prawnych dla klientów indywidualnych, przedsiębiorców indywidualnych, a także podmiotów gospodarczych.

 

Doradztwo prawne adwokata dla klientów indywidualnych  i zastępstwo procesowe

Kancelaria świadczy usługi prawne dla klientów indywidualnych. Adwokat Jakub Kamiński stara się łączyć wiedzę prawniczą z zakresu wielu dziedzin prawa. Dzięki doskonałej orientacji w obowiązujących regulacjach prawnych i zaangażowaniu w powierzone zadania, prowadzi pojedyncze sprawy sądowe jak też złożone projekty.

Kancelaria zajmuje się prowadzeniem spraw m.in. z zakresu prawa cywilnego i rodzinnego, w szczególności w sprawach majątkowych, dotyczących nieruchomości, w sprawach o rozwód i separację, o zniesienie współwłasności, o ustanowienie służebności, w sprawach dotyczących prawa rodzinnego i spadkowego (w sprawach sukcesji prawnej, o stwierdzenie nabycia spadku, o dział spadku), prawa nowych technologii i prawa autorskiego, a także w sprawach odszkodowawczych i dotyczących błędów medycznych.

Współpracujemy z kancelariami adwokackimi i radcowskimi z całej Polski. Kancelaria prowadzi sprawy sądowe przed sądami w Toruniu, Bydgoszczy, Grudziądzu, Włocławku, Brodnicy ale także w innych miastach regionu.

 

Jesteś zainteresowany naszą ofertą – skontaktuj się telefonicznie: 56 62 100 51 lub 605 573 344

 

Doradztwo prawne adwokata dla biznesu

W ramach swojej działalności Kancelaria Adwokacka Adwokat Jakub Kamiński oferuje szereg usług związanych z obsługą prawną podmiotów gospodarczych. Świadczymy pomoc prawną na rzecz firm jednoosobowych, spółek cywilnego oraz spółek osobowych i kapitałowych.

W zależności od potrzeb naszych Klientów dobieramy optymalne rozwiązania problemów prawnych. Udzielamy porad prawnych, konsultacji prawnych, wykonujemy opinie i analizy oraz występujemy przed sądami.

Kancelaria zajmuje się kompleksową obsługą prawną podmiotów gospodarczych w ramach ich bieżącej działalności gospodarczej oraz w zakresie tworzenia, przekształcania oraz likwidacji spółek osobowych i kapitałowych.

Kancelaria prowadzi obsługę w języku polskim, niemieckim i angielskim.

 

Skontaktuj się z Nami i skorzystaj z naszego doświadczenia – rejestracja klientów: 56 62 100 51 lub 605 573 344

 

Specjalizacja usług prawnych

Kancelaria adwokacka świadczy usługi w następującym zakresie:

prawa cywilnego

prawa rodzinnego i opiekuńczego

prawa spadkowego

prawa umów i prawa gospodarczego

prawa nieruchomości i prawa lokalowego

prawa karnego i karnego skarbowego oraz prawa wykroczeń

prawa nowych technologii

spraw odszkodowawczych

windykacji sądowej

prawa komunikacyjnego

prawa transportowego

prawa własności intelektualnej

 

Skontaktuj się z już dzisiaj i skorzystaj z doświadczenia adwokata