ul. Panny Marii 3/6, 87-100, Toruń, Polska
(+48) 605 573 344
biuro@adwokatkaminski.pl

Nasza oferta

Jakub Kamiński

Porady prawne

Opinie prawne

Sporządzanie pism procesowych

Przygotowanie umów i innych dokumentów

Reprezentacja sądowa

Zastępstwo przed organami egzekucyjnymi i administracyjnymi

Postępowanie upadłościowe

Mediacje

Obsługa prawna przedsiębiorstw

Windykacja należności

 

Kancelaria Adwokacka Jakub Kamiński funkcjonuje na toruńskim rynku od wielu lat. Zdobyte doświadczenie oraz systematycznie poszerzana wiedza pozwalają rozwiązywać najbardziej złożone sprawy. Mamy na koncie wiele pomyślnie rozwiązanych spraw. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, starając się w jak największym stopniu sprostać oczekiwaniom klientów. Działamy według sprawdzonych procedur, gwarantując najwyższy poziom dyskrecji i bezpieczeństwa.

 

Jak działamy

Kancelaria kieruje ofertę do klientów indywidualnych, przedsiębiorców indywidualnych i podmiotów gospodarczych, w tym spółek prawa handlowego. Sprawy, z którymi trafiają do naszej kancelarii prawniczej klienci, zazwyczaj są złożone i dotykają wielu specjalizacji prawa.

Adwokat Jakub Kamiński występuje przed sądami w Toruniu, Bydgoszczy, Włocławku, Grudziądzu, Brodnicy i Wąbrzeźnie. Biuro współpracuje także z kancelariami prawnymi z Poznania, Warszawy, Gdańska i Krakowa.

 

Forma świadczenia usług

Proponujemy następujące formy współpracy:

  • doradztwo prawne w formie porad prawnych
  • umowy na zasadzie pełnomocnictwa do reprezentowania przed sądami, urzędami i organami administracji
  • stała/jednorazowa obsługa  przedsiębiorców indywidualnych i spółek prawa handlowego
  • stała/jednorazowa obsługa prawna stowarzyszeń i organów samorządowych

Adwokat Jakub Kamiński świadczy pomoc prawną w zależności od potrzeb Klienta poprzez udzielanie porad i konsultacji prawnych, w tym za pośrednictwem Internetu, a także w siedzibie klienta.

 

Cennik usług prawnych

Stosujemy elastyczne formy współpracy, indywidualnie ustalamy formy rozliczenia. W przypadku zlecenia prowadzenia większości spraw przed sądami pierwszej instancji koszt wstępnej konsultacji jest wliczany do wynagrodzenia adwokackiego. Honorarium adwokackie ustalamy w oparciu o przyjęte na rynku zwyczaje, w części spraw stosujemy stawki ujęte w rozporządzeniu Ministra Sprawiedliwości w sprawie opłat za czynności adwokackie, w przypadku spraw odszkodowawczych stosujemy częściowe rozliczenie na zasadzie wynagrodzenia success fee.

Kancelaria honoruje Kartę Dużej Rodziny.

Oczekujesz szczegółowej wyceny usługi, opisz swój problem lub zgłoś się na poradę prawną.

Kontakt z Kancelarią Adwokacką – tel +48 56 621 00 51/+48 605 573 344