ul. Panny Marii 3/6, 87-100, Toruń, Polska
(+48) 605 573 344
biuro@adwokatkaminski.pl

Sprawy o odszkodowanie

Jakub Kamiński

Kancelaria prowadzi sprawy odnośnie odszkodowań dla osób poszkodowanych w wypadkach.

Wynagrodzenie ustalane jest indywidualnie. Inaczej niż tzw. kancelarie odszkodowawcze nie zawieramy umów wiążących klienta, w których zastrzegamy sobie wynagrodzenie zależne wyłącznie od wyniku sprawy. U nas klient może liczyć na stałą pomoc prawną – od początku, bezpośrednio po zdarzeniu, aż do uzyskania odszkodowania po zakończeniu postępowania sądowego. Oferujemy przygotowanie dokumentacji, sporządzanie pism przedprocesowych i pism procesowych, stały kontakt telefoniczny oraz korespondencyjny z prawnikiem, porady prawne, zastępstwo procesowe przed sądami, uczestnictwo w postępowaniu likwidacyjnym i postępowaniu egzekucyjnym.

Reprezentujemy rodziny ofiar wypadków drogowych w sprawach karnych (działamy w charakterze pełnomocnika oskarżyciela posiłkowego). Uczestniczymy w postępowaniach likwidacyjnych z towarzystwami ubezpieczeniowymi. Występujemy przed sądami cywilnymi na każdym etapie.

Wypadek komunikacyjny – odszkodowanie jest wypłacane z OC sprawcy wypadku; należy się każdemu pasażerowi w aucie, pieszemu rowerzyście i motocykliście (pod warunkiem że nie był sprawcą wypadku).

 

Zostałeś poszkodowany w wypadku komunikacyjnym?

Odczuwasz skutki zdrowotne zdarzenia drogowego?

Osoba bliska doznała uszczerbku na zdrowiu?

Zamierzasz domagać się zadośćuczynienia, renty lub odszkodowania za śmierć osoby bliskiej?

 

Zgłoś się do adwokata po poradę prawną – tel. 56 621 00 51 lub 605 573 344

 

Zajmujemy się również sprawami odszkodowawczymi w związku z wypadkami w gospodarstwie rolnym, w związku z wypadkami przy pracy, wypadkami losowymi oraz sprawach dotyczącymi błędów lekarskich -na drodze cywilnej, w postępowaniu karnym oraz przed komisjami do spraw orzekania o zdarzeniach medycznych.

Kontakt z Kancelarią Adwokacką – tel. 56 621 00 51 lub 605 573 344