ul. Panny Marii 3/6, 87-100, Toruń, Polska
(+48) 605 573 344
biuro@adwokatkaminski.pl

O kancelarii

Jakub Kamiński

Siedziba i obszar działania

Adwokat Toruń

Kancelaria Adwokacka Jakuba Kamińskiego jest prężnie rozwijającą się nowoczesną firmą oferującą usługi na najwyższym poziomie merytorycznym. Siedziba Kancelarii mieści się aktualnie w centrum Torunia, przy ulicy Panny Marii 3/6.

Biuro prowadzi sprawy klientów indywidualnych i biznesowych z całego województwa kujawsko-pomorskiego. Występujemy m.in. w sprawach toczących się przed sądami w Toruniu, Bydgoszczy i Włocławku. Przyjmujemy także zlecenia zastępstwa procesowego spoza regionu.

Biuro współpracuje z kancelariami adwokatów i radców prawnych z innych miast, m.in. Warszawy, Poznania i Gdańska. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić klientom pomoc prawną przed sądami i urzędami na terenie całej Polski.

W zależności od potrzeb klienta i charakteru sprawy świadczymy usługi w siedzibie Kancelarii, a także za pośrednictwem internetu (obsługa stałych klientów, usługa e-Kancelarii). W ramach obsługi podmiotów gospodarczych usługi świadczone są również w siedzibie klienta.

 

Założyciel

Prawnik w Toruniu

Założycielem Kancelarii jest adwokat Jakub Kamiński – absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, Europejskich Studiów Podyplomowych i Szkoły Prawa Amerykańskiego, organizowanej przez Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego i Catholic University of America w Waszyngtonie. Od 2010 roku wpisany na listę adwokatów Kujawsko-Pomorskiej Izby Adwokackiej.

Adwokat Jakub Kamiński zajmuje się prowadzeniem spraw z zakresu prawa cywilnego, prawa gospodarczego, prawa ochrony konsumenta i prawa egzekucyjnego. Występuje przed sądami, reprezentując klientów w sprawach cywilnych, rodzinnych, spadkowych i karnych. Włada językiem angielskim i niemieckim.

 

Nasze zasady

W pracy Kancelarii stawiamy na profesjonalizm, skuteczność i terminowość. W naszym działaniu kierujemy się przede wszystkim interesem klienta

 niezależnie od rodzaju prowadzonej sprawy i jej wartości. Wyznacznikiem wiarygodności biura jest stale rosnąca liczba spraw i nowi klienci, którzy obdarzają nas swoim zaufaniem.

W kontaktach z klientami kierujemy się wypracowanymi procedurami, dzięki którym klient na każdym etapie współpracy ma pełną wiedzę odnośnie stanu sprawy. Przed przyjęciem zlecenia klienci są rzetelnie informowani o przewidywanych kosztach związanych z wykonaniem określonych czynności w celu uzyskania ich zgody. W trakcie prowadzenia spraw klienci są na bieżąco i szczegółowo informowani o każdym zdarzeniu dotyczącym zleconej sprawy.